Wolfsblut senior - WILD DUCK SENIOR, 15kg

Plemeno:
Varieta:
Datum vrhu:
Výška a váha:
Číslo čípu:
Working - dog ID:
Číslo zápisu:
2. číslo zápisu:
Kynologická asociace:
Chovnost (PT kód):
Zkoušky:
Výsledky zdraví:
Majitel:
Chovatel:

Divoká kachna a brambor

Staří pejsci potřebují nejen více odpočinku a péče, ale i kvalitní krmivo určené speciálně jen pro ně. Krmivo Wolfsblut - senior je speciálně přizpůsobené na potřeby starého psa. Tymián, který granule obsahuje, podporuje trávení. Kopřiva s manganem podporuje pohyblivy aparát.

Výhody: snadno stravitelné a velmi snadno vstřebatelné, aktivní a mobilní do vysokého věku, vitální i přes vysoký věk, lahodná klasická chuť, maso přírodního původu, žádné obiloviny, je bez cukru, sóji, bělidel, syntetického vitamínu K 3, zápachu, barviv nebo umělých ochucovadel, bez konzervantů, doporučuje se pro alergiky, zmírňuje příznaky stárnutí.

Složení: brambory (min. 39,5%), kachní maso (min. 22,5%), sušené kachní maso (min. 14,5%), vláknina z hrachu, hrášek, kuřecí játra, lněné semínko, kachní tuk, tymián, šalvěj, majoránka, oregano, petržel , Immutop ® (topinambur koncentrát), vitamíny, minerály, bílkovina z hrachu, ostružiny, maliny, borůvky, černý rybíz, bezinky, Aronia, glukosamin (min. 0,31%),, MSM (min. 0,31%), chondroitin sulfát (min. 0,22%), Mannan-oligo-saccharidy (Prebiotic MOS, min 0,19%), fruktos-oligo-sacharidy (FOS Prebiotic; min 0,19%), nukleotidy (min. 0,17%), smetanka lékařská, anýz, pískavice řecké seno.