Wolfsblut puppy - RANGE LAMB PUPPY, 15KG

Plemeno:
Varieta:
Datum vrhu:
Výška a váha:
Číslo čípu:
Working - dog ID:
Číslo zápisu:
2. číslo zápisu:
Kynologická asociace:
Chovnost (PT kód):
Zkoušky:
Výsledky zdraví:
Majitel:
Chovatel:

S čerstvým jehněčím masem, hnědou rýží a ovocem

Krmivo pro štěňata zaměřující se na potřeby štěňat během odstavu (přechod z mateřského mléka na pevnou stravu). Receptura obsahuje všechny potřebné minerály a vitamíny, které jsou lehce stravitelné a chutné.

V období růstu štěněte je velice důležitá kvalita bílkovin a tuků. Jedněčí maso je vysoce kvalitní protein, v kterém je ideální množství tuku pro štěňata. Díky obsahu rýže svaly, mozek i nervové buňky štěněte získávájí potřebnou energii.

Pro blaho stěněte je důležité, aby krmivo bylo snadno stravitelné a nevytvářelo pocit přesycenosti.

Jehněčí maso je velice chutné, proto také u štěňat oblíbené- Obsahuje vitamín A, kyselinu listovou, draslík, zinek, železo, vitamín B12, které jsou důležité pro dělení buněk a tím je zajištěn zdravý růst. Krmivo také obsahuje olej z lososa, který mu dodává tu správnou chuť. Má vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin, které přispívá ke zdraví kůže a srsti, podporuje proces hojení ran, pomáhá proti alergiím a imunitním onemocněním.

Složení: Jehněčí maso čerstvé (26%), sušené jehněčí maso (23%), celozrnná rýže (20%), jehněčí tuk, lososový olej, rýžové klíčky, jablka, hrušky, ostružiny, vejce, extrakt z Yucca, MOS, FOS, glukosamin, chondroitin, vitamíny a minerály