Hotel pro psy

Výcvikový areál Dux poskytuje také hotel pro psy . Celé středisko se nachází na okraji města Český Brod a a protože se jedná o klidné a krásné prostředí, je ideálním místem nejen pro výcvik, ale i pro dlouhé procházky. 

Psí hotel se postará, když musíte odjet

Dux se o vašeho psa postará ve chvílích, kdy jste na dovolené, v nemocnici či na služební cestě. Součástí hotelu pro psy je veterinární dohled a plně vybavené hřiště pro psí odpočinek.

Proč využít
psí hotel Dux?

  • psí hotel Dux je umístěn v klidném a krásném prostředí
  • zajistí krátkodobou péči o psa ve chvílích, kdy se o něj nemůžete starat
  • odborná péče i program pro vašeho psa
  • kvalitní strava 


Hotel pro psy a široká nabídka služeb

Hotel pro psy nabízí svým svěřencům i speciální služby. Váš psí kamarád tak může využít kondiční výcvik nebo v době jeho pobytu u nás vám pomúžeme odstranit některé jeho zlozvyky. Psí menu zachutná každému mlsnému jazýčku, neboť se skládá z těch nejchutnějších krmiv a v případě zájmu můžeme nabídnou i 100% přírodní pochoutky.

 

Hotel ubytuje každého čtyřnohého kamaráda

Psí hotel Dux ubytuje každého psa, od malé čivavy, přes milé jezevčíky až po velké dogy nebo problémová plemena. Pelíšek může být jak ve venkovním vytápěném kotci, tak v budově. Vše závisí na zvyklostech psího kamaráda. Zajišťujeme také transport psů k hotelu nebo i na letiště či k vám domů.

Máte zájem o ubytování psa ve psím hotelu? Kontaktujte nás a rádi se o vašeho psa postaráme!