Flatazor - PRESTIGE MAXI JUNIOR 3kg

Plemeno:
Varieta:
Datum vrhu:
Výška a váha:
Číslo čípu:
Working - dog ID:
Číslo zápisu:
2. číslo zápisu:
Kynologická asociace:
Chovnost (PT kód):
Zkoušky:
Výsledky zdraví:
Majitel:
Chovatel:

Kompletní strava pro štěňata velkých plemen.

PRESTIGE MAXI JUNIOR je vyrobeno z vybraných přísad zvolených pro jejich vysokou stravitelost. Obsahuje frukto-oligosacharidy, bio-regulační cukry mající vliv na střevní flóru. Obsahuje organolysáty (extrakty ze studených mořských ryb, vyváženou koncentrací aminokyselin, Omega-3 a Omega-6 nezbytných mastných kyselin, stopových prvků a vitaminů E a B) pro zlepšení trávení, lesklejší srst a vylepšený svalový tonus.
Také obsahuje chondroitin, glukosamin and hydrolyzovaný kolagen, důležité součásti kostí a chrupavek.
Obsahuje průměrné množství bílkovin a energie takže Vaše štěně roste zdravým tempem bez rizika přílišných přírůstků váhy způsobených překotným růstem. Granule jsou přijatelné velikosti a hustoty pro velké psy, snadno polykatelné, snižující riziko kroucení žaludku a nutících štěně používat své zuby a čelisti.

Složení : 

Sušené kuřecí, kachní a krůtí maso. Pšeničný škrob. Kukuřice. Kachní tuk. Řepné slupky. Rýže (4%). Sušené ryby ze Severního moře. Sušené maso. Kukuřičný lepek. Drůbeží hydrolyzát. Vaječný prášek. Živočišný tuk. Organolysáty (0.6%). Pivovarnické kvasnice. Frukto-oligosacharidy. Hydrolyzovaný kolagen. Chondroitin. Glukosamin. Vitamíny a stopové prvky. Konzervanty a anti-oxidanty: aditiva EEC.