Dort pro psa

28 / 08 / 2015

Pouto, které dokážeme mít se svými čtyřnohými miláčky, může být někdy opravdu kouzelné. Proto už v dnešní době asi nikoho nepřekvapí rostoucí trend oslav psích narozenin. Pejskové své narozeniny velice rádi oslaví stejně jako lidé, a co by to bylo za oslavu narozenin bez dortu! A jak takový dort pro psa připravit?

Psí dort z čokolády a marcipánu?

Jelikož pejsek není člověk a rozhodně by neměl jíst potraviny jako my, tak na dort z čokolády nebo marcipánu rovnou zapomeňte. Máme tu pro vás rychlý a velice chutný psí dort, na kterém si váš čtyřnohý kamarád určitě smlsne.

Recept na dort pro psa

Recept na dort pro psa je velice snadný a jistě jej zvládnete, i když jste ještě žádný dort nedělali a s „cukrařinou” nemáte žádné zkušenosti.

Co budete potřebovat?

  • 1 velkou konzervu pro psy
  • piškoty pro psy
  • rýži
  • různé pamlsky na ozdobu
dort pro psa

Jak postupovat?

Mezitím, co se vám bude vařit rýže, si do misky připravíte ¾ psí konzervy, kterou pomocí lžíce rozmixujte na drobno. Až se rýže uvaří, tak ji smícháme s konzervou. Pak formu na dort vyložíme piškoty a na ně následně dáme smíchanou konzervu s rýží. Na vrch dortu přijdou různé pamlsky, zde se fantazii meze nekladou. Dort pak je dobré nechat do druhého dne ztuhnout.

Jak se vám dort povedl? A jak vašemu pejskovi chutnal? Pochlubte se na našem Facebooku!