Psí hotel - hotel pro psy

hotel

Výcvikový areál Dux poskytuje také hotel pro psy . Celé středisko se nachází na okraji města Český Brod a je ideálním místem nejen pro výcvik, ale i pro dlouhé procházky.

Součástí psího hotelu je veterinární dohled a plně vybavené hřiště pro psí odpočinek.

Dux se o vašeho psa postará ve chvílích, kdy jste na dovolené, v nemocnici či na služební cestě.

Proč využít psí hotel Dux?

  • psí hotel Dux je umístěn v klidném a krásném prostředí
  • zajistí krátkodobou péči o psa ve chvílích, kdy se o něj nemůžete starat
  • odborná péče i program pro vašeho psa
  • možnost využití fitness programu
  • kvalitní strava a zdravotní postýlky
  • nově zrealizovaná psí školka

Hotel pro psy a široká nabídka služeb

Hotel pro psy nabízí svým svěřencům i speciální služby. Váš psí kamarád tak může využít kondiční výcvik nebo v době jeho pobytu u nás vám pomúžeme odstranit některé jeho zlozvyky. Psí menu zachutná každému mlsnému jazýčku, neboť se skládá z těch nejchutnějších krmiv a v případě zájmu můžeme nabídnou i 100% přírodní pochoutky.

 

Hotel ubytuje každého čtyřnohého kamaráda

Psí hotel Dux ubytuje každého psa, od malé čivavy, přes milé jezevčíky až po velké dogy nebo problémová plemena. Pelíšek může být jak ve venkovním vytápěném kotci, tak v budově. Vše závisí na zvyklostech psího kamaráda. Zajišťujeme také transport psů k hotelu nebo i na letiště či k vám domů.

Psí školka

Jste časově vytíženi a nechcete nechávat celý den čtyřnohého společníka zavřeného doma? Psí školka je pro vás i vašeho psa ideálním řešením. Od 1.11.2014 můžete využít celodenní hlídání vašeho mazlíčka, kdy se postaráme o dopravu do psí školky i nazpátek k vám domů a odborní pracovníci zajistí kreativní program pro vašeho psa. Samozřejmostí je kvalitní strava, venčení, hry a ten nejlepší přístup!

Máte zájem o ubytování psa ve psím hotelu? Nebo by chtěl váš psí kamarád navštívit psí školku? Kontaktujte nás a rádi se o vašeho psa postaráme!