Psí hotel - hotel pro psy a kočky

hotel

Výcvikový areál Dux poskytuje také hotel pro psy a kočky. Celé středisko se nachází na okraji města Český Brod a je ideálním místem nejen pro výcvik, ale i pro dlouhé procházky.

Součástí psího hotelu je veterinární dohled a plně vybavené hřiště pro psí odpočinek.

Dux se o vašeho psa postará ve chvílích, kdy jste na dovolené, v nemocnici či na služební cestě.

Proč využít psí hotel Dux?

  • psí hotel Dux je umístěn v klidném a krásném prostředí
  • zajistí krátkodobou péči o psa ve chvílích, kdy se o něj nemůžete starat
  • odborná péče i program pro vašeho psa
  • možnost využití fitness programu
  • kvalitní strava a zdravotní postýlky
  • možnost koupání, stříhání i česání
  • nově zrealizovaná psí školka

Hotel pro psy a široká nabídka služeb

Hotel pro psy nabízí svým svěřencům i speciální služby. Váš psí kamarád tak může využít kondiční výcvik nebo odbornou péči v podobě koupání, česání, stříhání a dalších úprav srsti, která bude připravená od února 2015. Vnitřní kotce jsou navíc vybavené ortopedickými postýlkami, proto nemusíte mít strach o kvalitní psí spánek. Psí menu zachutná každému mlsnému jazýčku, neboť se skládá z těch nejchutnějších krmiv a v případě zájmu můžeme nabídnou i 100% přírodní pochoutky.

 

Hotel ubytuje každého čtyřnohého kamaráda

Psí hotel Dux ubytuje každého psa, od malé čivavy, přes milé jezevčíky až po velké dogy nebo problémová plemena. Pelíšek může být jak ve venkovním vytápěném kotci, tak v budově. Vše závisí na zvyklostech psího kamaráda. Zajišťujeme také transport psů k hotelu nebo i na letiště či k vám domů.

Hotel pro kočky

Máte doma i kočičku a potřebujete ji na pár dní ubytovat? Dux hotel pro kočky se postará o vašeho Mourka, Mikeše i Micku! Během pobytu je pro všechny kočky připraveno osvědčené suché krmivo, výběh i pohlazení.

Psí školka

Jste časově vytíženi a nechcete nechávat celý den čtyřnohého společníka zavřeného doma? Psí školka je pro vás i vašeho psa ideálním řešením. Od 1.11.2014 můžete využít celodenní hlídání vašeho mazlíčka, kdy se postaráme o dopravu do psí školky i nazpátek k vám domů a odborní pracovníci zajistí kreativní program pro vašeho psa. Samozřejmostí je kvalitní strava, venčení, hry a ten nejlepší přístup!

Máte zájem o ubytování psa ve psím hotelu? Nebo by chtěl váš psí kamarád navštívit psí školku? Kontaktujte nás a rádi se o vašeho psa postaráme!

Zaškrtněte, že nejste robot!