Blog

Připravili jsme pro vás blog, ve kterém naleznete odpovědi na otázky týkající se výchovy a výcviku psů. Budeme se zabývat zdravotním stavem psa i jeho životosprávou. Naleznete zde informace o tom, jak si poradit se stěhováním psa, jak zařídit, aby si pes přivykl na dítě a jak ho odnaučit zlozvykům. Rádi vám ze svých zkušeností poradíme, jak ze psa vychovat dokonalého a spolehlivého společníka. 

Zkrátka naleznete zde spoustu užitečných informací ze života psů a jejich pánů. Stačí pouze v levém sloupci vybrat kategorií a v ní konkrétní článek, který vás zajímá.

Člověk a pes – to je často téměř nerozlučná dvojice. V dětství si se psy hlavně hrajeme a objevujeme svět, v dospělosti nám dělají parťáky při sportu i cestování, společníky ale potřebujeme i na podzim života. Jaký pes je vhodný pro seniory? Vybere si každý.

V zimě a sychravém počasí bychom procházky se psem nejraději zkrátili na minimum. Zato teplé a slunečné dny k venkovním aktivitám přímo lákají. Všimli jste si někdy na procházce, že váš pes žere trávu? Přemýšlíte, jestli mu tráva nemůže nějak uškodit? Tento článek vám odpoví.

Čistíte si pravidelně uši? Samozřejmě, že? Je ale čištění uší stejnou samozřejmostí i pro vašeho čtyřnohého přítele? Jak se staráte o jeho zvukovody? Víte, jak správně máte svému psovi čistit uši? To a ještě něco navíc vám prozradí tento článek.

Je vaše kočka nemocná? Tak rychle s Mickou k veterináři. Návštěvu u zvěrolékaře sice většina mazlíčků nevítá, ale nakonec se s ní smíří. Co ale dělat, když pan doktor předepíše užívání léků? Jak dát kočce prášek a nevystavit ji zbytečnému stresu a sebe škrábancům a kočičímu pohrdání?

Blíží se narozeniny vašeho čtyřnohého miláčka, nebo mu jen chcete udělat radost? Pokud pro něj jako dárek zvolíte hračku, určitě nic nezkazíte. Jakou hračku ale pro psa vybrat? Zkuste psí hlavolamy neboli interaktivní hračky a rozvíjejte schopnosti svého psa zábavnou formou.