Bezpečnostní služba

Bezp. služba

DUX se zaměřuje na ostrahu a bezpečnostní služby, kdy se svými speciálně vycvičenými psy provádí ostrahu objektů, bezpečnostní doprovod osob a detekci drog, výbušnin či tabákových výrobků. 

Co nabízí naše bezpečnostní služba se psy?

  • ostrahu objektů a osob
  • ostrahu objektů se zbraní
  • ozbrojené ochranné doprovody
  • detekci psychotropních a omamných látek
  • detekci výbušnin a zbraní

Psovodi bezpečnostních složek se psy

Bezpečností složky často používají psovody se služebními psy pro doprovod osob, ohledání míst či k zadržení podezřelých osob. Dále mají zkušení psi uplatnění při bezpečnostních prohlídkách objektů kde hledají drogy, výbušniny nebo jsou schopni svým dokonalým čichem odhalit použití zápalných látek například benzín při úmyslném založení požáru. 

Také naše bezpečnostní služba DUX nabízí služby, kde používá za tímto účelem  své vyškolené psovody se psy. Tito psi naplňují jak konkrétní požadavky zákazníků, tak i platnost zákonů ČR. 

Služební psi

Ať už se jedná o psa do bezpečností agentury, k ostraze objektů nebo do výkonu služby, jako je policie, hasiči či celní správa, musí být jak psychicky, tak fyzicky zdatný. Služební psi musí umět rozeznávat nebezpečí a ovládat své reakce. Samozřejmostí je 100% poslušnost, komunikace a důvěra.

Zajímá vás problematika ohledně bezpečnostních služeb, výcviku služebních psů nebo potřebujete ochránit váš majetek? Kontaktujte nás, rádi vám zodpovíme veškeré otázky a pomůžeme s ostrahou vaší firmy nebo vaší rodiny.